Chopin 40% 500ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: od 7 dni roboczych
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Luksusowa Wódka Chopin

Nazwana na cześć wielkiego kompozytora, rozsławia Polskę na świecie. Wódka wywodząca się z polskiego Podlasia. Produkowana przez Polmos Siedlce.
Jest to jedna z naszych rodzimych marek. Mocno rozpoznawalna za granicą, kojarzona z wysoką jakością.
Piękna butelka produkowana jest we Francji, zamykana korkiem. Wizerunek Chopina nadaje jej luksusowego wyglądu, co sprawia, że jest idealnym pomysłem na prezent. Zadebiutowała na polskim rynku w 1993 roku. Z kolei na rynku amerykańskim swoja premier miała w 1997 roku. Wprowadzona na rynek amerykański szybko została doceniona przez koneserów zawodowo zajmujących się oceną alkoholi. Marka uhonorowana została najwyższą nagrodą. Podwójnym złotym medalem – w konkursie „San Francisco World Spirits Competition” w roku 2006. Chopin jest wyrazem niezależności, oryginalności.
 

Wódka Chopin

Chopin Potato

Pierwsza i jedyna na świecie luksusowa wódka premium produkowana i pozyskiwana z ziemniaków.

Wódka ta łączy w sobie drożdże, ziemniaki i wodę ze studni artezyjskiej.

Specjalne odmiany uprawiane są wyłącznie na potrzeby gorzelni przez lokalnych rolników. Umyte, nieobrane ziemniaki są gotowane pod ciśnieniem w celu uzyskania jednolitej masy. Którą poddaje się następnie trwającemu trzy dni procesowi fermentacji. Tak zestawione ze sobą składniki są czterokrotnie destylowane oraz pięciokrotnie filtrowane dla pożądanego smaku. Zanim trafią, do wyjątkowej oszronionej butelki, są jeszcze mieszane z krystalicznie czystą wodą. Wódka Potato charakteryzuje się bogatym kremowym smakiem. Przyjemnym aromatem z wyczuwalnymi nutami wanilii i zielonego jabłka. Wódka najlepiej smakuje schłodzona. Doceniana za swój wyjątkowy, kremowy smak. Jest doskonałym wyborem zarówno dla koneserów, jak i amatorów poszukujących wyrazistego smaku.

Chopin Rye

Chopin Rye to żytnia wódka premium. Do jej produkcji wykorzystuje się tylko najwyższej jakości żyto. Naturalnie uprawiane na Podlasiu.Ta luksusowa wódka nie zawiera żadnych dodatków. Jej sekret opiera się na użyciu specjalnie wyselekcjonowanego żyta, drożdży. Najczystszej wody ze studni głębinowych. Tak dobrane składniki są czterokrotnie destylowane. Pięciokrotnie filtrowane dla uzyskania optymalnego smaku i aromatu. Chopin Rye charakteryzuje się jedwabistym smakiem o bogatym i zrównoważonym, odrobinę pikantnym finiszu. Wyraźnym zapachem z nutą surowego, żytniego chleba.

Chopin Rye Organic

Organiczna wódka żytnia. Produkowana ze zboża, pochodzącego z polskich upraw.

Powstaje z poszanowaniem środowiska naturalnego. Do wyrobu trunku używa się krystalicznie czystej wody. Nadaje mu niezwykle gładkiego, subtelnego charakteru.

Chopin Rye Organic wytwarzana jest wyłącznie w małych partiach, według tradycyjnych metod sztuki gorzelnictwa. Zgodnie ze ścisłymi wymogami dla przetwórstwa ekologicznego.

Chopin Wheat

Chopin Wheat bardzo łagodna wódka premium pszeniczna. Wytwarzana jest według tradycyjnych receptur w 100% z polskiej pszenicy ozimej. Uprawianej na żyznych glebach Podlasia. Każda butelka wódki Chopin to połączenie pszenicy, drożdży oraz wody ze studni głębinowych. O bogatym aromacie chleba i miodu. Cechuje się słodkim i delikatnym aromatem ciasta. Początkowo wyczuwalne nuty miodu zmieniają się w karmelowo-miodowy finisz.

Zawartość alkoholu 40%.

Wódka Chopin 0.5

Nazwana na cześć wielkiego kompozytora, rozsławia Polskę na świecie. Wódka premium wywodząca się z polskiego Podlasia. Produkowana przez Polmos Siedlce. Jest to jedna z naszych rodzimych marek, mocno rozpoznawalna za granicą. Kojarzona z wysoką jakością. Piękna butelka produkowana jest we Francji, zamykana korkiem. Wizerunek Chopina nadaje jej eleganckiego wyglądu, co sprawia, że jest idealnym pomysłem na prezent. Barddzo dobrym pomysłem będzie wódka chopin 3l lub wódka chopin 6l. Zadebiutowała na polskim rynku w 1993 roku. Z kolei na rynku amerykańskim swoja premier miała w 1997 roku. Wprowadzona na rynek amerykański szybko została doceniona przez koneserów zawodowo zajmujących się oceną alkoholi. Marka uhonorowana została najwyższą nagrodą. Podwójnym złotym medalem – w konkursie „San Francisco World Spirits Competition” w roku 2006. Chopin jest wyrazem niezależności, oryginalności.

Wódka Premium

Wódka Chopin, jak również Belveder, które znajdziesz w naszej hurtowni alkoholi. Uznawane są jako najbardziej luksusowe alkohole. Wódki Chopin są idealne na różne wyjątkowe okazje. Jak i idealnym prezentem dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość. W naszej hurtowni alkoholi znajdziesz ją w korzystnej cenie, w różnych pojemnościach. W naszym asortymencie znajdują się wódki wielu najbardziej renomowanych marek. Stale aktualizujemy ofertę, aby była jak najbardziej atrakcyjna dla naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem.

 

Chopin wódka

Nazwana na cześć wielkiego kompozytora, rozsławia Polskę na świecie. Wódka Chopin wywodząca się z polskiego Podlasia. Produkowana przez Polmos Siedlce. Jest to jedna z naszych rodzimych marek, mocno rozpoznawalna za granicą, kojarzona z wysoką jakością. Piękna butelka produkowana jest we Francji, zamykana korkiem. Wizerunek Chopina nadaje jej eleganckiego wyglądu, co sprawia, że jest idealnym pomysłem na prezent. Chopin wódka zadebiutowała na polskim rynku w 1993 roku. Z kolei na rynku amerykańskim swoja premier miała w 1997 roku. Wprowadzona na rynek amerykański szybko została doceniona przez koneserów zawodowo zajmujących się oceną alkoholi. Marka uhonorowana została najwyższą nagrodą – podwójnym złotym medalem – w konkursie „San Francisco World Spirits Competition” w roku 2006. Chopin wódka jest wyrazem niezależności, oryginalności. Wódka Chopin dostępna jest na rynku w różnych wersjach.

  • Wódka Chopin
  • Chopin Potato

Potato Chopin wódka to pierwsza i jedyna na świecie luksusowa wódka produkowana i pozyskiwana z ziemniaków. Wódka ta łączy w sobie drożdże, ziemniaki i wodę ze studni artezyjskiej. Specjalne odmiany uprawiane są wyłącznie na potrzeby gorzelni przez lokalnych rolników. Umyte, nieobrane ziemniaki są gotowane pod ciśnieniem w celu uzyskania jednolitej masy. Którą poddaje się następnie trwającemu trzy dni procesowi fermentacji. Tak zestawione ze sobą składniki są czterokrotnie destylowane oraz pięciokrotnie filtrowane dla pożądanego smaku. Zanim trafią, do wyjątkowej oszronionej butelki, są jeszcze mieszane z krystalicznie czystą wodą. Wódka Chopin Potato charakteryzuje się bogatym, kremowym smakiem oraz przyjemnym aromatem z wyczuwalnymi nutami wanilii i zielonego jabłka. Wódka Chopin najlepiej smakuje schłodzona, idealnie sprawdza się również jako baza do drinków lub koktajli. Doceniana za swój wyjątkowy, kremowy smak, jest doskonałym wyborem zarówno dla koneserów, jak i amatorów poszukujących wyrazistego smaku.

Chopin Rye

Chopin Rye to wódka żytnia, do jej produkcji wykorzystuje się tylko najwyższej jakości żyto. Naturalnie uprawiane na Podlasiu. Chopin Rye wódka nie zawiera żadnych dodatków. Jej sekret opiera się na użyciu specjalnie wyselekcjonowanego żyta, drożdży i najczystszej wody ze studni głębinowych. Tak dobrane składniki są czterokrotnie destylowane oraz pięciokrotnie filtrowane dla uzyskania optymalnego smaku i aromatu. Chopin Rye wódka charakteryzuje się jedwabistym smakiem o bogatym i zrównoważonym, odrobinę pikantnym finiszu oraz wyraźnym zapachem z nutą surowego, żytniego chleba.

Chopin Rye Organic

Organiczna wódka żytnia. Produkowana z certyfikowanego zboża ekologicznego, pochodzącego z restrykcyjnych polskich upraw. Powstaje z poszanowaniem środowiska naturalnego. Do wyrobu trunku używa się krystalicznie czystej wody, która nadaje mu niezwykle gładkiego, subtelnego charakteru. Chopin Rye Organic wytwarzana jest wyłącznie w małych partiach, według tradycyjnych metod sztuki gorzelnictwa. Zgodnie ze ścisłymi wymogami dla przetwórstwa ekologicznego.

Chopin Wheat

Chopin Wheat bardzo łagodna wódka pszeniczna. Wytwarzana jest według tradycyjnych receptur w 100% z polskiej pszenicy ozimej. Uprawianej na żyznych glebach Podlasia. Każda butelka wódki Chopin to połączenie pszenicy, drożdży oraz wody ze studni głębinowych. O bogatym aromacie chleba i miodu. Chopin wódka cechuje się słodkim i delikatnym aromatem ciasta. Początkowo wyczuwalne nuty miodu zmieniają się w karmelowo-miodowy finisz. Zawartość alkoholu wynosi 40%.

Wódka Chopin 0.5

Wódka Chopin jak również Belweder, które znajdziesz w naszej hurtowni alkoholi są uznawane jako najbardziej luksusowe alkohole. A co za tym idzie Chopin wódka cena jej jest adekwatna co do wysokiej jakości. Wódka Chopin 0.5 jest idealna na różne wyjątkowe okazje jak i idealnym prezentem dla każdego kto ceni sobie wysoką jakość. W naszej hurtowni alkoholi znajduje się wódka Chopin 0.5, w naszym asortymencie znajdują się również wódki wielu najbardziej renomowanych marek. Stale aktualizujemy ofertę, aby była jak najbardziej atrakcyjna dla naszych klientów. Dlatego też Chopin wódka cena jej jest zawsze atrakcyjna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem naszej hurtowni.

 

Opinie o produkcie (29)

23 listopada 2022

wódka szopen ma najlepsze opinie, sama miałam ją na weselu i kupiłam właśnie w KAMIE, Polecam wszystkim

23 listopada 2022

Czy wystarczy mi wódka chopin 6l na chrzciny 15 osób. Tak mi doradziła Pani z tej hurtowni, fajnie ze można tu uzyskac taka pomoc.

23 listopada 2022

Uwielbiam chopin wódka, opakowanie ma genialne, chciałabym ją tak właśnie postawić na stole weselnym w tym kartoniku.

23 listopada 2022

Nie wiedziałem że chopin wódka jest przeniczna. fajnie ze można przeczytać opis danego alkoholu przed zakupem.

23 listopada 2022

Jestem zainteresowana zakupem wódka chopin, słyszałam ze można sobie ustalić termin dostawy, przybliżony oczywiście?

23 listopada 2022

Nie mogłem uwierzyć jak zobaczyłem w Anglii wódka chopin, nie dziwię się ze ma takie dobre opinie

23 listopada 2022

Kupiłem przez internet chopin 3l, paczka dosszła po 3 dniach zapakowana super starannie, na szkle nie było nawet rysy.

23 listopada 2022

Ja brałam wódka chopin 3l na urodziny dziadka, bardzo podobało mu się opakowanie. Dzięki za szybką dostawę, paczka na maxa oznakowana że w środku jest szkło! Super

23 listopada 2022

Przy zakupie dużej ilości chopin wódka mogłam negocjować i finalnie cena była troszkę niższa. Spoko firma można zawsze podjąć dyskusje.

23 listopada 2022

chopin wodka ma dużo dobrych opini mam zamiar zamówić go na ceremonię moich dziadków, będą zaskoczeni to kultowa wódka.

23 listopada 2022

Szukałem większej pojemności chopin wódka, chciałem zamówić 3l czyli 3 butelki.

24 listopada 2022

Zamawiałem tu chopin rye vodka, dobra decyzja.

7 grudnia 2022

Czy wiecie że Wódka Chopin, która zdobyła rynek amerykański przewyższając popularnością inne polskie wódki, korzysta z najlepszych tradycji produkcji wódek w Polsce - tak niech każdy zrozumie ze to my jesteśmy pionierami. Precyzyjnie dobierane żyto z Podlasia, oraz kryształowo czysta woda nadają zbożowej wódce Chopin niespotykanie szlachetny charakter. Jej dystyngowane wzornictwo oraz wykwintny smak i aromat cieszą się uznaniem nabywców od wielu lat. Produkcja dobrej wódki to sztuka a my jesteśmy niekwestionowanymi artystami w tej dziedzinie, wódka Chopin to arcydzieło. W Polsce coraz więcej osób ceni sobie jakość alkoholu i styl jego picia i dla tego wybierają Chopina.

13 grudnia 2022

wódka szopen miała być na naszym weselu, nie zdecydowaliśmy się jednak bo czerwona oprawa butelki nie pasowała mojej narzeczonej do koloru przewodniego na weselu... no wiem absurd ale co zrobić, z kobietami się nie wygra w takich kwestiach. Ostatecznie zamówiliśmy u Państwa wódkę Bocian, też jakościowa jest dobra.

13 grudnia 2022

Czy wódka chopin będzie jeszcze do końca roku w promocji? bo chcielibyśmy zamówić 6l, z dostawą, jak sa pakowane takie małe zamówienia? bo to nawet nie będzie cały karton?! czy jest jakieś minimum żeby zrealizować u Państwa zamówienie, bo jak tak to może dobralibyśmy jakieś wina, ale prosiłabym coś nam polecić bo na winach się nie znamy.

13 grudnia 2022

Chopin wódka produkowana jest z całkowicie czystego alkoholu. Wzorowy trunek do długiego biesiadowania ze względu na wybitnie łagodny smak połączony z mocą tradycyjnej wódki. Najwyższą jakość zawdzięcza siedmiokrotnej destylacji, w której nabiera swoich unikatowych cech i łagodnego aromatu. Ja zawsze serwuję wódkę Chopin i moi goście nigdy nie narzekają ani na jej smak ani na samopoczucie drugie dnia. Warto ją kupić.

13 grudnia 2022

wódka chopin to doskonały wybór na każde przyjęcie. Większość wódek powinna być serwowana mocno schłodzona do temperatury od 6 do 10 o C. Ale Chopin ma taki unikatowy smak że wystarczy więc odpowiednio długo trzymać ją w lodówce – nie trzeba jej mocno zmrażać. Wtedy lepiej wyczuwa się w niej te charakterystyczne smaki. Nie wykrzywia buzi nie szczypie w język i podniebienie. Sprawdzi się w głównej roli nawet na weselu, polecam ten alkohol jak i firmę.

13 grudnia 2022

Zawsze kupuję u was zapas tego alkoholu. Wódka chopin jest dla mnie idealna, zarówno do picia z kieliszka jak i jako procentowy dodatek do drinków. Czytałam opinie o niej już dużo wcześniej niż trafiłam na waszą stronę i też były same pozytywne. Ludzie chwalą jej walory smakowe, bo to nie jest jeden z tych alkoholi który trzeba szybko w siebie w lać i od razu popić napojem. To alkohol którym można się nawet delektować, pobudza zmysły a nie odrzuca przy kontakcie.

15 grudnia 2022

Chopin wodka 0,5l ma swoich zwolenników i przeciwników. Jedni moi znajomi mówią że jest najlepsza inni że nie dobra i piecze w język. Ja uważam że ile konsumentów tyle będzie opinii i to jest normalne. Ja wypowiem się za siebie, że bardzo ją lubię, fajne jest tez to że jest opakowana od razu w kartoniku, człowiek nie paraduje po mieście z flaszką w ręce jak idzie do znajomych na kielicha ;)

16 grudnia 2022

Chętnie kupię chopin 3l , w butelkach po 500ml. Czy musze się logować, czy można złożyć zamówienie również przez telefon?

16 grudnia 2022

Wódka chopin będzie mi potrzebna na przyszły rok na zabawę karnawołową. Impreza jest tematyczna i potrzebuję tylko 3l bo do robienia drinków. Wiecie, że wódkę kiedyś nazywano "mała woda" :-). Zamiennie używano również nazwy "gorzałka" czy też "okowita" (a to już nic innego jak wyraz pochodzący od łacińskich słów "aqua vitae" czyli woda życia).

16 grudnia 2022

Chopin wódka jest dobrze znana naszym gościom. Mamy zapas w domu, bo zawsze jak jest dobra cena to kupujemy więcej niż w danej chwili trzeba żeby było na "zaś". Mówi się, że wódka jest nieśmiertelna, ponieważ jako produkt jest stabilna chemicznie, nie działają na nią takie czynniki jak temperatura czy promieniowanie UV, więc na jej butelce nie znajdziemy daty ważności. Oczywiście wódka musi być szczelnie zakręcona, ponieważ wtedy nie straci swoich właściwości. Z odkręconej wódki może odparować alkohol.

27 grudnia 2022

Ostatnio pierwszy raz skorzystałem z usług tego sklepu, mieszkam za granicą i niestety nie mogłem być na urodzinach kuzyna, wiec postanowiłem mu wysłać prezent przez sklep internetowy KAMA alkohole Świetna obsługa, regularne powiadomienia o przebiegu zamówienia! Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. Bardzo udany prezent, pięknie ręcznie wypisane życzenia ;) A wódka Chopin doskonale nadawała się na prezent w tym czerwonym kartonie.

27 grudnia 2022

Chopin 40% 500ml wódka kojarzy mi się z luksusami. We wszystkim trzeba zachować umiar i rozsądek pamiętajmy o tym i pijmy alkohol z umiarem.

3 lutego 2023

Uważam, że ta wódka Chopin 40% 500ml będzie w tym roku numerem jeden na weselnych stołach. Szybko i sprawnie. Dostawa zgodna z informacją. Polecam .

9 marca 2023

Chopin 40% 500ml wódka klasa sama w sobie. Fajnie, że jest jeszcze ktoś, kto przypomina o kulturze picia tak jak komentator powyżej, i nie kojarzy wódki wyłącznie z upijaniem się do nieprzytomności. Tu też mamy pozycje luksusowe, wódki różnią się smakiem i aromatem. Jedne są lepsze, inne gorsze. Ale to można poczuć degustując, a nie chlając na umór. Niestety, wiele osób nie ma pojęcia o kulturalnych degustacjach i kojarzy wódkę jedynie z piciem maksymalnie schłodzonej w takich ilościach, żeby stracić świadomość. Takim osobom wszystko jedno, co piją. Byle było tanie a to nie w przypadku wódki Chopin.

14 marca 2023

Chopin 40% 500ml wódka w moim odczuciu idealna na wesela zadowoli młodych i starych ci którzy chcą zadowolić wszystkich swoich gości. Spróbujcie jej koniecznie jeśli jeszcze jej nie znacie.

15 marca 2023

Chopin wódka ma 40% ale w smaku rewelacja nie czuć tej mocy jest super, nadaje się do wszystkiego i świetnie wygląda.

15 marca 2023

Chopin 40% 500ml mamy miec na weselu z polecenia od naszych znajomych u których zrobiła bardzo dobre wrazenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl