Opcje przeglądania

Eleganckie opakowanie, wyjątkowa zawartość i urzekające dodatki… Wódki prezentowe są doskonałym trunkiem, którym można uczcić urodziny, awans w pracy, pępkowe, czy być prezentem świątecznym lub podziękowaniem za przysługę. Właściwie nie ma okazji, która byłaby zła. Bardzo często wódki prezentowe w ciekawych butelkach są chętnie przyjmowane przez obdarowywanych. Wódka, jako mocny alkohol, częściej jest wybierana jako prezent dla kobiety lub mężczyzny.

 

 

Wódka to w Polsce jeden z najpopularniejszych alkoholi. Stanowi bardzo ważny element polskiej kultury, zwłaszcza w krajach tzw. pasa wódki, w tym Polski i Rosji – państwach, które rywalizują o miano jej ojczyzny. Od setek lat pojawia się w literaturze, muzyce czy w niektórych tradycjach. Podejmując decyzję o obdarowaniu danej osoby prezentem alkoholowym, przede wszystkim musimy mieć pewność, że ta osoba gustuje w tego typu trunkach. Mogłoby się zdawać, że jest to oczywiste, jednak aby nie popełnić towarzyskiego lub biznesowego faux pas, warto to sprawdzić przed podjęciem decyzji o zamówieniu dobrego alkoholu na prezent.

Wódka na prezent

Wódka, jako mocny alkohol, częściej jest wybierana jako prezent dla kobiety lub mężczyzny. Pomimo tego, że wódka to nie jest oczywisty wybór, warto się nad tą opcją na chwilę zatrzymać i rozważyć jej zalety, szczególnie zważywszy na to, jak zakorzeniona kulturowo jest w Polsce. Polskie wódki są uznawane za jedne z najlepszych na świecie. Rozbieżność cenowa pomiędzy produktami oferowanymi przez różne marki jest jednak ogromna. Czym kierować się przy wyborze wódki na prezent? Należy zwrócić uwagę na markę oraz składniki, z których trunek został wykonany. Smak wódki jest bardzo ważny, nie chodzi przecież tylko o to, by alkohol doprowadzał do stanu upojenia, ale powinien on jeszcze obdarowanej osobie smakować. Wybierajmy wódkę jednorodną, taką która na etykiecie ma wyraźnie sprecyzowane z czego została zrobiona. Czyli taką z jednego konkretnego zboża lub ziemniaków. Jeśli chodzi o to, na jakie okazje ten typ alkoholu nadaje się na podarunek, elegancka wódka na prezent będzie pasować idealnie na urodziny, imieniny, a także okazje takie jak śluby, rocznice czy po prostu dowody wdzięczności. Dobra wódka na prezent jest zawsze w guście, jeśli tylko uważamy, że ucieszy ona solenizanta! Jaką wódkę wybrać? Jeśli znamy upodobania osoby, którą chcemy obdarować, możemy pokusić się o wybór wódki smakowej lub regionalnej. Najpopularniejsze są te o smakach cytrusowych, a także wiśniówki, pigwówki czy śliwowice. Jeśli nie mamy pewności, co danej osobie smakuje, najlepsza na prezent będzie czysta, polska wódka premium. Jeżeli producent nie przygotował opakowania, to można zapakować wódkę, we własnym zakresie. Czasami wystarczy jedynie torebka prezentowa, ale można pokusić się także o trochę ekstrawagancji, zwłaszcza w sytuacji, kiedy chcemy podarować wódkę na bardziej uroczystym przyjęciu. Doskonale sprawdzą się tuby prezentowe. Takie opakowania mają w sobie naprawdę dużo elegancji i stylu. Ciekawym, aczkolwiek droższym wyborem, będzie wódka w pudełku drewnianym. Takie opakowanie na pewno zrobi duże wrażenie. Jednak należy pamiętać, że opakowanie nie powinno być ważniejsze od zawartości

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl